Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

Dodano: 11 marca 2024 / Autor: Biblioteka Czempiń
Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

4 marca 2024 roku odbyło się spotkanie w bibliotece z renomowaną pisarką, Agnieszką Lingas-Łoniewską. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono czytelników, którzy mieli okazję spotkać się twarzą w twarz z autorką oraz dyskutować na temat jej twórczości i szeroko pojętej literatury. Lingas-Łoniewska podzieliła się swoimi doświadczeniami z pisania, inspiracjami oraz tłem powstawania swoich dzieł. Czytelnicy mieli także okazję zadawać pytania i wyrażać swoje opinie na temat książek autorki oraz bieżących trendów literackich. Spotkanie w bibliotece z Agnieszką Lingas-Łoniewską było nie tylko doskonałą okazją do poszerzenia literackiej wiedzy, ale także do bezpośredniego kontaktu z autorką i wspólnego dzielenia się pasją do czytania. Na spotkaniu pojawiła się również Anna Szafarańska współautorka serii o Syndykacie. Panie opowiedział o tym, jak wygląda wspólne pisanie książek.